sobota, wrzesień 26, 2020
Usługi budowlane - GRAND
Usługi koparką, roboty ziemne
Hurtownia budowlana - GRAND
Zapraszamy do naszej hurtowni budowlanej!!!
Prace budowlane - GRAND
kompleksowe prace budowlane, inwestycje pod klucz, nadzory i kosztorysowanie
Wytwórnia betonu - GRAND
U nas zakupisz beton w najwyższej jakości, zapraszamy !!!

Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne "GRAND" - Hurtownia Budowlana

 

Firma założona w 1977 roku pod nazwą: "ZAKŁAD MURARSKO-POSADZKARSKI Kazimierz Ligus". W początkowej fazie swej działalności zajmowała się remontami mieszkań, w miarę upływu czasu, zakres oferowanych usług ulegał rozszerzeniu o:

 

- roboty ziemne, 
- remonty obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych,oświatowych i    sportowych, 
- montażu sieci i instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i    klimatyzacji.

 

W roku 2007 w wyniku przeprowadzonych zmian, za sprawą kadry inżynieryjnej, firma zmienia dotychczasowy wizerunek jak i swoją dotychczasową ofertę oraz koncepcje, konturując już działalność pod nazwą "Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne GRAND Kazimierz Ligus" Obecnie firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół pracowników inżynieryjnych i administracyjnych.

 

Posiadamy rozbudowaną bazę sprzętową oraz materiałową, pozwalającą skutecznie prowadzić działalność zarówno na terenie Białogardu , jak i w innych rejonach kraju. Współpracujemy (zatrudniamy jako podwykonawców) z wieloma firmami budowlanymi i inżynieryjnymi z regionu. Stosowane przez nas technologie oraz materiały zatwierdzone są przez Instytut techniki Budowlanej i Państwowy Zakład Higieny. W trakcie 30 lat działalności, firma GRAND zrealizowała szereg inwestycji, zlecanych przez wymagających Inwestorów.

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i rzetelnym, a nasze kwalifikacje potwierdzają referencje od znanych firm krajowych i zagranicznych.

Rośnie zainteresowanie stosowaniem betonów wysokiej wytrzymałości, betonów bardzo wysokiej wytrzymałości oraz betonów ultra wysokiej wytrzymałości, krótko mówiąc betonów nowych generacji, betonów XXI wieku - charakteryzujących się, nieosiągalnymi do niedawna w warunkach technicznych, cechami fizycznymi i mechanicznymi oraz dużą trwałością.

 

Mimo upływu 150 lat stosowania i badań nad betonem, okazuje się, że nie wyczerpała się możliwość zmian (nawet skokowych) w jego jakości. Od kilkunastu lat na świecie, a od kilku w Polsce rośnie zainteresowanie stosowaniem betonów wysokiej wytrzymałości (BWW), betonów bardzo wysokiej wytrzymałości (BBWW) oraz betonów ultra wysokiej wytrzymałości (BUWW), krótko mówiąc betonów nowych generacji, betonów XXI wieku - charakteryzujących się, nieosiągalnymi do niedawna w warunkach technicznych, cechami fizycznymi i mechanicznymi oraz dużą trwałością. 
Coraz częściej pojawiające się na świecie zastosowania BWW, a także w mniejszej skali BBWW oraz BUWW, zainspirowały autorów do przeprowadzenia badań w zakresie możliwości wykonania BWW w warunkach przemysłowych w Polsce. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.