środa, listopad 25, 2020
Usługi budowlane - GRAND
Usługi koparką, roboty ziemne
Hurtownia budowlana - GRAND
Zapraszamy do naszej hurtowni budowlanej!!!
Prace budowlane - GRAND
kompleksowe prace budowlane, inwestycje pod klucz, nadzory i kosztorysowanie
Wytwórnia betonu - GRAND
U nas zakupisz beton w najwyższej jakości, zapraszamy !!!

Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne "GRAND" - Hurtownia Budowlana

 

Firma założona w 1977 roku pod nazwą: "ZAKŁAD MURARSKO-POSADZKARSKI Kazimierz Ligus". W początkowej fazie swej działalności zajmowała się remontami mieszkań, w miarę upływu czasu, zakres oferowanych usług ulegał rozszerzeniu o:

 

- roboty ziemne, 
- remonty obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych,oświatowych i    sportowych, 
- montażu sieci i instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i    klimatyzacji.

 

W roku 2007 w wyniku przeprowadzonych zmian, za sprawą kadry inżynieryjnej, firma zmienia dotychczasowy wizerunek jak i swoją dotychczasową ofertę oraz koncepcje, konturując już działalność pod nazwą "Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne GRAND Kazimierz Ligus" Obecnie firma zatrudnia wysoko wykwalifikowany zespół pracowników inżynieryjnych i administracyjnych.

 

Posiadamy rozbudowaną bazę sprzętową oraz materiałową, pozwalającą skutecznie prowadzić działalność zarówno na terenie Białogardu , jak i w innych rejonach kraju. Współpracujemy (zatrudniamy jako podwykonawców) z wieloma firmami budowlanymi i inżynieryjnymi z regionu. Stosowane przez nas technologie oraz materiały zatwierdzone są przez Instytut techniki Budowlanej i Państwowy Zakład Higieny. W trakcie 30 lat działalności, firma GRAND zrealizowała szereg inwestycji, zlecanych przez wymagających Inwestorów.

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i rzetelnym, a nasze kwalifikacje potwierdzają referencje od znanych firm krajowych i zagranicznych.

Podstawowym parametrem charakteryzującym beton jest jego klasa, oznaczająca wytrzymałość na ściskanie po 28 dniach od przygotowania mieszanki, gwarantowaną przez producenta z prawdopodobieństwem 95%, mierzoną w MPa. Po tym czasie beton również zwiększa swoją wytrzymałość, ale jej przyrost jest już niewielki (nie brany pod uwagę przy określaniu własności betonu). Beton zwykły może być produkowany w klasach: od B7,5 do B50, ale w budownictwie mieszkaniowym wykorzystuje się głównie betony klasy B10-B20.
Konsystencja określa podatność na przemieszczenie mieszanki betonowej. Ma to ogromne znaczenie przy tłoczeniu mieszanki za pomocą pomp, układaniu w szalunkach o skomplikowanych kształtach i dużej ilości zbrojenia, w transporcie oraz przy zagęszczaniu.
Mieszanka betonowa może być produkowana o konsystencji ciekłej, półciekłej, plastycznej, gęstoplastycznej i wilgotnej.
Betonom można nadawać określone właściwości przez dozowanie do zaczynu cementowego (mieszanina wody i cementu)domieszek w ilości ok. 0,2-5% masy cementu i dodatków w ilościach od 15 do 20% masy cementu.
 Poniżej znajdą Państwo klasy betonów które oferujemy w ciągłej sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Przedsiębiorstwa
Producent:
PBI GRAND
Wyników 1 - 5 z 5

Beton towarowy

Beton towarowy B-37

Beton towarowy C30/37 wg starych oznaczeń B37 Beton ...

Beton towarowy B-30

Beton towarowy B30 B30 - to beton o gwarantowanej ...

Beton towarowy B-25

Beton towarowy B25 Beton towarowy B25 - to beton o ...

Beton towarowy B-20

Beton towarowy B20 Beton towarowy B20 - to beton o ...

Beton towarowy B-15

Beton towarowy B15 Beton towarowy B15 - to beton o ...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.